Rekrutacja


U nas
liczysz
się Ty

Podczas rekrutacji w CG nie spytamy Cię o wyniki egzaminu, ani oceny ze świadectwa. Dla nas ważne jest, jakim jesteś człowiekiem i co napędza Cię do działania. Uważamy, że marzenia dają wiele więcej niż kartka z pieczątką.

Poznajmy
się

Jedynym krokiem rekrutacji jest rozmowa. Uważamy, że to bardzo ważne, żeby wzajemnie się rozumieć i szanować swoje różnice. Spotkanie pokaże nam, czy umiemy się dogadać. Rozmowę rekrutacyjną przeprowadzimy z Tobą i Twoimi rodzicami. To też okazja dla Ciebie, żeby zwiedzić szkołę i poczuć atmosferę Collegium Gedanense. 

O co
zapytamy ?

O wszystko, o czym chcesz powiedzieć. Nie ma sztywnych reguł, które musisz wypełnić, aby przejść dalej. Ludzie nie są jednakowi, więc dlaczego do wszystkich mielibyśmy do każdego podchodzić identycznie? W CG pielęgnujemy różnorodność, bo wiemy, że najważniejsze jest bycie sobą. A do tego trzeba wolności, której niestety tak często brakuje w szkołach.

Potrzebne
dokumenty

Na rozmowę rekrutacyjną nie musisz przynosić żadnych dokumentów. Wyniki egzaminów czy świadectwo nie wpływają na wynik rekrutacji. Donieś te dokumenty po zakończeniu roku szkolnego (w czerwcu). Jeżeli pozytywnie przejdziesz rozmowę rekrutacyjną, to od Ciebie będzie zależało czy chcesz z nami zostać. Jeżeli tak, potwierdzeniem Twojej decyzji jest wpłata wpisowego do szkoły.

NAWET NAJDALSZĄ PODRÓŻ
ZACZYNA SIĘ OD PIERWSZEGO ROKU

REKRUTACJA 503 025 236

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.
Skip to content